Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Általános rossz közérzet,...

Általános rossz közérzet, kérdés esetében kit hívjak? Létezik "általános központi orvosi szám"?

Figyelt kérdés

Sok fajta betegségem van, de most szédülök jó ideje, nem vagyok jól egyáltalán. Csak azért mert van "pszichiátriai papírom" a kedves illetékes orvos nem hajlandó segíteni, rám se néz. Annyit tudok, hogy vérszegény vagyok, amihez semmit nem fűztek hozzá. Kit hívjak fel a háziorvoson kívül, hogy befektessenek valahova 1-2 napra ahol végre kivizsgálnak, és kiderül mi ez az egész? Valami központi számra gondoltam, ahol tudnak tanácsot adni kit keressek, hova menjek. Ismétlem, háziorvos kilőve.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2014. febr. 13. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Kereshetsz magánorvost.


Ha pedig nem bízol a mostani háziorvosodban, akkor válts. Egy csomóféle rendelésre nem juthatsz el nélküle.

2014. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. nyilván nincs pénzem... kizárt a magándolog. ment a piro pacsi. köszi
2014. febr. 13. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress másik háziorvost, és kérj beutalót laborvizsgálatra.

A "pszichiátriai papírod", nem fog megóvni más betegségektől. A kezelő orvosodhoz is visszamehetsz, és ő is beutalhat, ha a házi orvosod nem hajlandó veled szóba állni.

2014. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
És honnan szüljem meg, hogy neked nincs erre pénzed? Leírtam azt a két dolgot, amit tehetsz. Magánorvos vagy háziorvosváltás. A jó édes mindenségedet, hogyha erre piros pacsit adsz.
2014. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!