Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen oltások szükségesek...

Milyen oltások szükségesek egy indiainak/magyarnak, ha egy indiai utazik Magyarországra?

Figyelt kérdés
A barátom indiai, és olvastam helyeken, hogy indiában még akkor is el lehet kapni betegségeket, hogy ha egy kanálból eszünk. Nyál, illetve egyéb nedvek útján. Ezek a betegségek benne vannak az ő vérükben, így rájuk nem veszélyes. De mi van az európaiakkal? Hogyan lehetne ezt kivédeni? Oltások, gyógyszerek? Neki kell beszedni vagy nekem? Kb.mennyibe kerülne?

2014. márc. 3. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Indiainak semmi nem kell... Neked kellene valami, hirtelen nem is tudom, de vedd komolyan a dolgot.

2014. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó, ő nem ilyen helyen él. Ő Navi Mumbai-ban él,,szerencsére nem ilyen hátrányos helyzetű..gondolom biztosan van benne is valami féle betegség, de ezt csak azért írtam le, hogy hol él, mert nem lakik ilyen dögszertartásos környezetben..gondolom a betegségekhez ezeknek a halott, elpusztult élőlényeknek is köze van..Azért kérdeztem, hogy nekem vagy neki kelle-e szednie a gyógyszert vagy oltást, mert én a családommal élek, és ugye evőeszközök,,elmossuk, de nem megy le minden bacilus..nehogy veszélyes legyen számukra.. :S
2014. márc. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!