Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen vizsgálatokat végeznek...

Milyen vizsgálatokat végeznek el rajtunk a kardiológián?

Figyelt kérdés

Már többször éreztem egyfajta szúró, fojtogató érzést a mellkasomon, a szívtájékomnál és most rászántam magam, hogy kivizsgálásra megyek.

Azt szeretném megtudni, miképpen és mennyi ideig tartanak az egyes vizsgálatok. Sokat kell-e várni, hogy bejuthassak (debreceni vagyok), esetleg menjek el egy magánorvosi rendelőbe?

Továbbá arra is kíváncsi lennék, hogy nektek mit hoztak ki a vizsgálatok és milyen panaszaitok voltak?



2014. márc. 24. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] Keresgélj az interneten...:) Én hirtelen ennyivel tudok segíteni
2014. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár nem írod a korod, nemed, de a szívbajoddal én nagyon szkeptikus vagyok. Inkább a dolog idegi problémáját közelíteném meg. Tehát max. neurológia.
2014. márc. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Magánúton mindenképp gyorsabb, én voltam már mivel sürgős volt, de kb 15-20 ezer egy vizsgálat.

Előszöris megnézi a leleteidet, amik az utóbbi időben készültek (labor, belgyógyászat, neurológia bármi)Csinál egy sima EKG-t, szívultrahangot, ha nagyon indokoltnak tartja terheléses EKG-t is, bár akinek csak úgy vannak panaszai nyugalomba, nem tartják indokoltnak. Legalábbis az én ritmuszavaromra amit sima EKG, holter EKG kimutat, és nyugalomban is megvan, nem indokolt a terhelés.

Amúgy egy vizsgálat kb. fél óra. Magándoki akár több mint egy órát is rádszán. Elbeszélget, kérdezi a családi kórtörténetet, mennyire vagy stresszes stb.

2014. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!