Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nőgyógyász észrevenné, ha 6...

A nőgyógyász észrevenné, ha 6 hónapod terhes lennék?

Figyelt kérdés

Ez így furán hangzik, hisz ki ne venné észre...de ha szűz vagyok és csak egy ujjal vizsgált meg, akkor is észre venné az ennyi időset, igaz?

Kioktatást köszönöm nem kérek, csak konkrét választ.


2014. ápr. 24. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most szűz vagy vagy 6 hónapos terhes? Kívülről is meg szokta tapogatni a méhet, szerintem már 3 hónapost is simán észreveszi csak abból.
2014. ápr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szuz vagy hogy lennel terhes? Meg gy kisjezus akarsz adni a vilagnak vagy mi van?


De hogy a kerdesed kevesbe elmebeteg reszere is valaszoljak, ha egy nogyogyasz neveszi eszre h valaki 6 hobapos terhes, azjobb ha elmegy penztarosnak a tescoba.

2014. ápr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
oké, ideje aludnom menni
2014. ápr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ocsem, mi van ma az emberekkel? Ostobabbnal ostobabb kerdesek...

6 honapos terhesseget? Azt Mari neni is levagja a piacon, nemhogy egy nogyogyasz...

2014. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szokásos "szűz vagyok, de a barátom spermás kézzel megujjazott/a szeméremdombomra élvezett/kindercsokit dugtam fel magamnak, lehetek-e terhes? -című népdal továbbcifrázása ez a kérdés.
2014. ápr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális és felszerelt orvoshoz mész, valószínűleg csinál hüvelyi ultrahangot, ahol azért látszana. De 6 hónapot a hasad nyomasaval is ereznie kell.
2014. ápr. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, pár kérdést már olvastam ma, de megvan az 1. helyezett eddig. Szűz vagy, akkor a terhességre nem sok esély van... ne mondd, hogy biosz órán ezt nem mondták, hogy miként lesz a gyerek. :D
2014. ápr. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen elmentem orvoshoz (terhes voltam)azt mondta megvizsgál. Megvizsgált kézzel pár másodperc után mondta,hogy terhes vagyok ,és akkor még nem is csinált uh-ot!
2014. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De emberek, olvassátok már el a kérdés kifejtését is! Abban van a lényeg! :D Itt nem azzal van a legnagyobb gond, hogy hat hónapos terhességet észrevenni e.... :D
2014. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!