Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A diéta ronthat a vérképen?

A diéta ronthat a vérképen?

Figyelt kérdés

1 hete szinte nem eszek semmit gyomorrontás miatt. Már nincsen semmi, de úgy érzem, hogy még nem esne jól nehezebb étel. Ebben az egy hétben nem ettem húst, tésztát, teljesen egyoldalúan táplálkoztam, és azt is csak napi 1x. Hétfőn vérvételre kell mennem. A diétának köszönhetően jöhetnek ki rossz értékek? Előtte rendesen ettem, mindent.

Köszönöm előre is a válaszokat.



2014. máj. 3. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiánybetegség ennyi idő alatt nem alakul ki. Ha terheléses glükóztolerancia-tesztet akarnak csinálni, annak az eredményét befolyásolhatja (ronthatja) a megelőző időszak szénhidrátszegény táplálkozása, másba nem hinném, hogy bezavarna.
2014. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte nem volt gond,akkor 1 hét alatt nem ürülnek ki a vasraktárak,a vérképedben max. a fehérvérsejted lehet magasabb, a vörösvértestek és haemoglobin,haematoktit érték még nem romlik.
2014. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert a nitrigenhaztartasodat es a zsirokat erinto ertkekben lehetnek meglepetesek egy hetes koplalas utan. De majd latod a verkepet es a dokiddal meg ugyis megbeszelitek. Mindenesetre mielott elemezgetni (nezegetni) kezdi majd az eremdenyt, mondd!!!, hogy egy hetig alig ettel es mit egyaltalan nem.
2014. máj. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A vérkép egy munkahelyhez kell az orvosi alkalmasságihoz. Remélem, hogy emiatt nem fognak alkalmatlannak találni.

2014. máj. 4. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem. Amilyen eltéréseid lehetnek és elmondod,hogy beteg voltál,az nem zárja ki az alkalmasságot.
2014. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!