Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova érdemes menni, eltávolítt...

Hova érdemes menni, eltávolíttatni az anyajegyeimet, hol végeznek az OEP keretein belül becsületes, lelkiismeretes munkát?

Figyelt kérdés
Tehát, ahol nem spórolni akar az orvos rajtam, hanem lelkiismeretesen a valóban veszélyes anyajegyeimet eltávolíttatja?

2014. máj. 21. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam plasztikai sebészeten, egyszer meg sima sztk-ban, első esetben 3anyajegyet távolítottak el, másodikban kettőt. Amit sztkban csináltak annak a helye alig látszik (pedig csak szikével dolgozott), amit a plasztikai sebészeten, annak csúnya maradt a helye nagyon, pedig lézerrel végezte a műtétet!
2014. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most reggel voltam orvosnál, sima házinál és ő is mondta h nem szabad lézerrel csináltatni
2014. máj. 21. 09:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként a szikés nagyon fájt? :(( kissé félek tőle
2014. máj. 21. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!