Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt körmömet kivágtam,...

Benőtt körmömet kivágtam, mégis fel van dagadva és fáj, miért?

Figyelt kérdés
Benőtt a körmöm, majd kivágtam. Elkezdtem ívesen vágni, egy kis része ki is jött, de volt ami ott maradt. Alányúltam ollóval, majd megemeltem, és kicsusszant a bőr alól. Onnan kezdve pedig kézzel 2kitéptem" a helyéről. Utána rögtön elmúlt a fájdalom a duzzanat is csökkent egy kicsit. Majd azt vettem észre, hogy a köröm nincs ott (szabályosan látszik a bőr ahol eddig köröm volt most már meg nem), viszont a duzzanat megint megnőtt és fáj a lábujjam. Gennyezik is. Ráadásul ilyet még nem éreztem, de akkor fáj, amikor a talpamra állok. Nem mindig de van amikor felállok, és szabályosan lezsibbad a nagylábujjam, néha nem is érzem. Mintha satuval nyomnák össze. Mit csináljak? A köröm már nincs ott, ez kívülről is látszik, meg tegnap a bőr alól szedtem ki egy igen nagy darabot!

2014. jún. 28. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezért vannak a pedikűrös szakemberek !, De ez már sebészet, be van gyulladva, ki kell takarítani. és ne késlekedj, mert

mert lehet vérmérgezés belőle és akkor, Game over !

2014. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Csak ki kellett engednem a felgyűlt válladékot. Mostmár minden ok. Igaz van még egy kis duzzanat, és egy kis helyen látszik még az alvadt vér, amihez nem nyúlok hozzá, mert akkor gennyezik, de nem gond mert napról napra kisebb lesz a "vérfolt" és már egyáltalán nem fáj.
2014. júl. 1. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!