Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyászati fertőzésem van...

Nőgyógyászati fertőzésem van ( E-coli ). szerintetek mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és körülbelül fél éve találtak elsőnek ilyen baktériumot a hüvelyemben. Elsőnek a nőgyógyászom kúpot javasolt amitől nem volt semmi változás, ezután kaptam egy krémet amitől jobb lett, de szerintem nem múlt el teljesen mert most újra ilyen fertőzésem van, tisztálkodom rendesen tudom hogyan kell használni a wc-papírt, tanga bugyit használok és hallottam arról hogy lehet ez is a probléma, most megint ugyan azt a kúpot írta fel az orvos amitől legutóbb nem lett jobb. A páromnak nem írt fel semmit pedig elvileg ezzel őt is meg fertőzhetem, szerintetek mivel tudnám kezelni ezt a baktériumot ? segítsetek kérlek mert már nem tudom mit csináljak..:((

2014. júl. 22. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a baci mindenkiben megtalálható, de ha felborul a bélflóra elszaporodik. Onnantól már könnyebben jut át a hüvelybe mindenféle ronda gyulladásokat létrehozva. A szex partnert is kezelni kell, mert fenn áll a ping-pong effektus.
2014. júl. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem segíteni hogy a párom mivel tudná kezelni ? mert az orvos semmit nem ír fel neki..
2014. júl. 22. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a fertőzés a férfiak nemi szervén nem okoz fertőzést, azonban a fertőzött hímvessző képes megfertőzni a hüvelyt. A kezelés alatt, a gyógyulásig rendszerint elengedhetetlen a szxuális élet felfüggesztése.
2014. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szexuális.
2014. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséged :)
2014. júl. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!