Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Léteznek férfi orvosi/háziorvo...

Léteznek férfi orvosi/háziorvosi asszisztensek? És női vagy férfi orvosokkal dolgoznak?

Figyelt kérdés
Még egyetlen férfi asszisztensről sem hallottam, csak kórházi ápolóról...

2014. júl. 22. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tényleg fura :D ebbe bele sem gondoltam, valóban én sem láttam még háziorvos mellett férfi asszisztenst, se gép előtt, se máshol, de sztem van, nem a nem dönt a kérdésben, ha utasszállító repülőgép pilótából van nő, ráadásul magyar is, akkor simán van férfi asszisztens is :)
2014. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam egyszer az ügyeleten :)
2014. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És az orvos határozza meg, hogy ki legyen az asszisztense? Ő választja ki?


Ma fog kiderülni, hogy felvesznek-e a SOTE-ra, és majd persze sok-sok év múlva, ha már Dr. lesz a nevem előtt, lehet hogy szakítanék a hagyománnyal, ha lenne férfi asszisztens jelentkező :D

2014. júl. 24. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Érthető, hogy nincs, a háziorvosi asszisztensek jellemzője, hogy napi pár órát dolgoznak csak, hétvége, éjszaka, ünnepnap nem dolgoznak, család barát, gyerek barát munka, vacak fizetésért. Tehát nem családfenntartó, erős, pasinak való.

Egy ffi.-nek ( általában) nem kell főzni, oviba, suliba hozni, vinni a gyermeket, tanulni vele, stb, tehát nincs szüksége laza állásra.

Ha eü.-ben pénzt akar keresni, akkor az nem a rendelő lesz.

2014. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!