Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak ha nagyon félek...

Mit csináljak ha nagyon félek a vérvételtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok! Holnap mennem kell vérvételre de iszonyatosan félek..Én még egy egyszerű oltástól is félek, főleg hogy el is szoktam ájulni!Nem tudom, hogy mi lesz velem, mert nagyon parázok és már most görcsbe van a gyomrom.

Kérlek írjatok valamit amitől megnyugszom egy kicsit vagy majd a vérvétel közben mire gondoljak, hogy ne ájuljak el.

Tudom, hogy rengeteg ugyanilyen kérdés van, de létszíves segítsetek!!

Előre is köszönöm minden válaszolónak!

Szép napot!



2014. júl. 26. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
próbálj meg valami szép emlékre gondolni és fordulj el. ha nagyon nem bírod akkor előre szólj és fekve fogják levenni a vért. de amúgy holnap vasárnap van sehol nincs vérvétel csak az ügyeleten.
2014. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huhh! Rendben, köszönöm a jó tanácsot!Egyébként ügyeletre kell mennem ugyanis nagyon sürgős!Az is lehet, hogy már ma elmegyünk..:/
2014. júl. 26. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz oda, az nekem segít :D
2014. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Egyébként ma megyünk! Majd megírom milyen volt
2014. júl. 26. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!