Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lenne egy fontos kérdésem...

Lenne egy fontos kérdésem Miért fáj ha először ujjazott meg egy srác?

Figyelt kérdés
tegnap volt egy fesztivál ahol egy fiúval táncoltunk majd félrevonultunk és megujjazott. Szűz vagyok. Először nem fájt, kellemes volt ezért nem is szóltam de utána egyre durvább volt, gondoltam, hogy abba hagyja de egyszer csak teljesen felnyomta. Ez tegnap történt azóta is fáj.!?Ez elfog múlni?Mitől múlna el a fájdalom? Esetleg elkaptam valami betegséget? Erről nem szeretném ha tudni anyukám, mert biztos furán fog rám nézni és ha elmegyek nőgyógyászhoz akkor ott csak szülővel lehet menni? (még sosem voltam nőgyógyásznál) vagy ez hogy működik? HELP ME! Nagyon fáj
2014. aug. 25. 02:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a mocskos kezével engedted, hogy csinálja, mindenmi elképzelhető. De nagy valószínűséggel valamit megsértett és az most elfertőződött. Vizsgáltasd ki, mehetsz egyedül is.

Csak nem tudom kitalálni, milyen idős vagy.

2014. aug. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14éves kor fölött lehet egyedül orvoshoz menni.
2014. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy lehettél ennyire idétlen, hogy hagytad, hogy

egy vadidegen gyerek hozzád nyúljon -

Már ne haragudj -

2014. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát talán megsérülhetett a szűzhártyád, ha

erőszakosan csinálta

2014. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, és legalább a szülődnek elmondhatnád a problémád, miért lenne ciki? - De azt meg nem érezted cikinek,

hogy egy vadidegent odaengedtél Most meg nem mersz még

a nőgyógyászatra sem elmenni

2014. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Gondoltam, hogy abbahagyja" - te magadnál vagy?

Neked kellett volna szólni, hogy azonnal fejezze be

2014. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

na ezéárt nem szabad elengedni serdületlen, buta kislányokat fesztiválozni, pláne nem egyedül. Itt az eredménye.


Kérdező: egyáltalán nem biztos, hogy szűz vagy. Azt ugye tudod, hogy bármivel is csinálta, ha akarod ellenére csinálta és 14 éves vagy, akkor ez büntetendő? Csavarj el anyukával a dokihoz és mondd el, hogy mi történt. Te ostoba liba!

2014. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na meg, ha a keze sem volt tiszta, akkor az még szebb
2014. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ezeket a kedves kommenteket, de szerintem nem ez a legjobb módja annak, hogy valakit megnyugtass.

Nem volt egyáltalán jó ötlet, mentségem sincs rá.

Több vagyok már, mint 14.

2014. aug. 27. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!