Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségügyi alkalmassági...

Egészségügyi alkalmassági vizsgálaton mennyi időre visszamenőleg tudják kimutatni, hogy füvet szívtam?

Figyelt kérdés
Katonai pályára szeretnék lépni, ehhez ugye kell az alkalmassági vizsgálat is. Korábban (sajnos) rendszeresen füveztem, de ezzel már felhagytam. A kérdés konkrétan az, hogy mennyi időnek kell eltelnie az utolsó elszívott cigi után, hogy az alkalmasságin átengedjenek? Tudom, hogy aki élt ezzel, annak élete végéig ki tudják mutatni, de nincs valami határérték, vagy ehhez hasonló, ami után már átengednek?

2014. aug. 29. 12:38
 1/5 cli_hlt ***** válasza:

Nem igaz, hogy életed végéig ki lehet mutatni.


Még a napi rendszerességgel fogyasztott kannabisz hatóanyagai (pontosabban bomlástermékei) is kiürülnek kb. 1 hónap után annyira, hogy azokat vizeletből már nem lehet kiutatni.


Forrás: [link]

2014. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Liszt Aliz válasza:
Hajhagymából 6 évig biztosan lehet kimutatni, a hagyományos vizsgálattal 3 hónapután nem lehet megállapítani.
2014. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vérmintából sem?
2014. szept. 3. 14:44
 4/5 cli_hlt ***** válasza:
Abból sem.
2014. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cli_hlt ***** válasza:

Bocs, lemaradt valami alátámasztás: [link]


Van egy picit lejjebb egy táblázat.

2014. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!