Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » INERTA 20 MG szedett már...

INERTA 20 MG szedett már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Voltam ma dokinál a hátammal. Azt mondta hogy ezt kéne szednem fél évig. De hogy 10-ből 9 embernek segített, gondolom ez valami erős gyógyszer lehet. Azt mondta a kenőcs meg ilyesmi már nem segít.

Szedett már valaki ilyet vagy hasonlót? meg még van az a roaccutan (bocsi ha rosszul írom) csak halottam róla. Az valami hasonló?



2014. szept. 2. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen szednek, ilyeneket az emberek hiszen gyártják... Igen erős gyógyszer a gyakori mellékhatások 80%-át érezni fogod. A Roaccutan volt az első izotretinoin hatóanyagú gyógyszer a többi (Sotret, Inerta, Isotretinoin-Teva stb.) is jó. A hatóanyag ugyanaz, maximum a csomagoláson és az egyéb összetevőkben van különbség. Konkrét kérdés van-e?
2014. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hány % esélyem van rá hogy kijönnek a komolyabb mellékhatások? és ha igen akkor mik lennének azok?
2014. szept. 6. 17:32
 3/14 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató

[link]

2014. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
82%
én májustól szedem, még kb. 3-4 hónap van hátra.. van mellékhatása bőven, de tűrhető. szárad a szám, korpásodott egy időbe a hajam, vérzik néha az orrom tőle, kötőhártyagyulladásom is volt (tehát kiszárította mindenem..), bár ez várható volt, nyilván a pattanások is csak úgy tűnnek el, hogyha a bőröd is szárad. aki ilyet szed azt tudom neki tanácsolni, hogy használjon testápolót, szőlőzsírt, még az orrát is kenje be néha belülről, mert ha elkezd vérezni egy hétig el se áll (én szinte minden orrfújásnál láttam a vércseppeket..), ezen kívül fáradékonyság... dehát a szépségért szenvedni kell.. egy jó tanács: aki ezt szedi, bizonyos időközönként menjen el vérvételre, hogy a szervezete bírja-e, én is 2-3 havonta elmegyek! ja és egy pozitívum: teljesen letisztította az arcom, mellkasom, hátam (semmi más nem használt rá, tehát ez már csak egy utolsó lehetőség volt, de bevált:))
2015. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2015. jan. 23. 09:27
 6/14 anonim válasza:
Nektek nem késett tőle a menzeszetek? Még csak 2honapja szedem és már 20napja késik.
2015. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én fiú vagyok.

Eddig nem éreztem :D

2015. febr. 16. 20:16
 8/14 anonim válasza:
bocsi:D:D
2015. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem 2 hónapra írta fel a bőrgyógyász, első hónap után kell vérvételre menni. Mennyire erősen jelentkeznek nálatok a mellékhatások?
2015. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia, ha már szeded/ szedted milyen volt? :D

Csak mert én most szedem... xD

2016. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!