Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » INERTA 20 MG szedett már...

INERTA 20 MG szedett már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Voltam ma dokinál a hátammal. Azt mondta hogy ezt kéne szednem fél évig. De hogy 10-ből 9 embernek segített, gondolom ez valami erős gyógyszer lehet. Azt mondta a kenőcs meg ilyesmi már nem segít.

Szedett már valaki ilyet vagy hasonlót? meg még van az a roaccutan (bocsi ha rosszul írom) csak halottam róla. Az valami hasonló?



2014. szept. 2. 13:41
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én meg most.xdd
2017. okt. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én eddig 10 mg-os Inertát szedtem 6 hónapig. A bőröm alapból nem volt túl vészes, inkább azzal volt gond, hogy a sok apróság összejött. Kisebb pattanásaim voltak, eltömődött pórusok, zsíros, irritált, érzékeny bőr. Amíg szedtem az Inertát, a bőröm letisztult, kellő hidratálás mellett tökéletes volt. De... Ahogy abbahagytam visszatért minden. Talán annyira nem zsíros a bőröm mint volt, de közel sem a várt, tartós eredmény. Feldühödve visszamentem a bőrgyógyászhoz, hiszen 7000 forintos vizitdíj mellett (2 havonta jártam, hogy felírja a gyógyszert) a gyógyszerköltség sem volt kevés, arról nem is beszélve, hogy ez nem egy ártatlan, enyhe gyógyszer, és mindez a semmiért. Felírt 20 mg-osat, amit nem rég kezdtem el szedni, ugyanúgy rendbe hozta a bőrömet, de most már elég szkeptikus vagyok, hogy meddig... Mellékhatások nálam nem voltak vészesek: a számat kellett nagyon hidratálni, és egy horzsolás a lábamon csúnyán megmaradt.
2017. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
én is jelenleg ezt szedem, ez a 3. hónapom, egy évig kell majd szednem. Mivel nem hormonális készítmény, a menzeszedet nem fogja befolyásolni. Viszont a szám nekem is állandóan sebes, és a bőröm is nagyon száraz. Enyhe korpásodás nálam is van, de egyáltalán nem vészes,nem is vagyok benne biztos a gyógyszer okozza e. Viszont bőven elég lenne 2 hetente hajat mosnom olyannyira nem zsirosodik! (bár ezt azért nem ajánlom mert a kosz es piszok attól meg megmarad rajta xD) 16L
2017. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Na basszus most nézem... még a nyáron elestem egy kőben (?!xd) és lehorzsoltam a térdem alatt a bőrömet. Nemrég kezdtem el szedni az Inertát (kb 1 hónapja) és ezek szerint nem volt elég ideje begyógyulnia a sebnek, meg maradt egy hegként):

Amúgy nekem is csak a szám száradt ki, és néha néha rosszabban érzem magam, bár lehet az idő miatt.

2017. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!