Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek elvárható, hogy...

Szerintetek elvárható, hogy egy gyógytornász kezeljen, nem?

Figyelt kérdés

Járok egy gerincklinikára és mindenképpen azt akarják erőltetni, hogy ne ragaszkodjak egy gyógytornászhoz. És ha őhozzá nem tudnak berakni, beraknak majd máshoz, mondván, hogy ugyanolyan színvonalú kezelésben részesülök.

Szerintem pedig, az ember igenis ahhoz járjon, aki felmérte az állapotát. Vagy ez csak az én elavult elvárásom lenne? Egy másik gyógytornász honnan tudja, hogy hol tartunk, mikre fáj a derekam...azon kívül, hogy leírják egy papírkára??? Komolyan kérdem, hogy csak én vagyok erre háklis??



2014. szept. 2. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

"Gondolni = nem tudni."

Amíg ki nem próbálod nem lehet megítélni. A diagnoszta előír némi kezelést, amely bizonyos gyakorlatokból van naprakészen összerakva és ezt lírja a naplóba. Bármelyik szakavatott gyógytornász a megszabott gyakorlato fogja valed végezni a breviárium szerint. Te majd utána megítélheted, melyik volt jobb.

2014. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!