Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vennem kell egészségügyi...

Vennem kell egészségügyi kiskönyvet (rózsaszín TB könyv), vagy majd elindítja az üzemorvos?

Figyelt kérdés
Most kezdem az első munkahelyem (pedagógus leszek), és holnap kell mennem egészségügyi vizsgálatra. A munakhelyen nem mondtak semmi, hogy bármit is vinnem kellene, az időpontot is ők kérték, én azt hittem ezzel ennyi is. De most anyu mondta, hogy e-ü könyvet nekem nem kellene vinni? Szóval, azt vegyem meg és vigyem el, vagy majd ott az orvos ad egyet? A munkahelyemen is tudják, hogy ez az első munkahelyem, én emiatt még nem vagyok képbe ilyenekkel, szóval szólhattak volna, hogy ezt magamnak kell intéznem :(

2014. szept. 2. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyomtatványboltban vagy papír írószerben tudsz venni.

110Ft kb.


nekem 2 volt eddig.

először az orvos adta

másodjára vinni kellett.

2014. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Üzemorvos volt aki adta?
2014. szept. 2. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egészségügyi kiskönyv és a TB könyv teljesen más.

Az utóbbit a munkahely adja (majd kilépéskor), abba a munkaviszonyaid kezdetét és végét, a táppénzes időszakokat írják.

Az eü.kiskönyvet az orvos (foglalkoztatás eü. jogosult orvos) állítja ki.

Orvosa válogatja, hogy ad-e ő, vagy neked kell vinni.

(nálunk vinni kell, de a cég kifizeti a könyvet is és a vizsgálat díját is)

2014. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nekem nem mondtál előre, hogy vigyek, akkor ezek szerint nem kell vinnem, és kapok?
2014. szept. 2. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti, hogy nem kell vinned. Lehet, hogy csak le se sz..ja a munkáltató.
2014. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

első vagyok:

igen, üzemorvos, a Bajcsy Zsilinszky úton

2014. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez miért probléma? Vegyél egyet, max. 200 Ft papírboltban.. bár gondolom már nem aktuális a kérdés.
2014. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!