Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan iratkozzak át felnőtt...

Hogyan iratkozzak át felnőtt házi orvoshoz? 21 éves vagyok és nagyjából 16 éves koromban voltam utoljára orvosnál.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ahogy a kérdésben is írtam, nagyjából 16 éves koromban voltam utoljára házi orvosnál, de ugye 18 éves korommal elvileg át kell kerülnöm felnőtt orvoshoz. Az a helyzet, hogy ezzel nem foglalkoztam, mert sosem voltam beteg, ahogy most sem voltam, de szeretnék elvégezni egy vérvizsgálatot és ehhez akarok orvosi beutalót kérni. Már meg van, hogy kit szeretnék orvosomnak, szüleim is hozzá járnak. Az a kérdés, hogy ehhez be kell mennem a gyerek orvosomhoz és tőle elkérni a kartonomat vagy ezt időközben elküldték valami központi helyre és csak a felnőtt orvosomhoz kell elmenni jelentkezni?


Köszönöm a hasznos válaszokat!



2014. szept. 10. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell bemenned a gyerekorvoshoz, csak a kiválasztott háziorvoshoz. A papírokat ő átfogja kérni.
2014. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. szept. 11. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmész a rendelőbe és ott megmondják hogy lakcím szerint kihez tartozol. odamész amikor az orvos rendel és megmondod neki hogy hozzá szeretnél majd járni, leadod a taj számodat neki. ennyi.
2014. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!