Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A bölcsesség fog műtétet...

A bölcsesség fog műtétet altatásban támogatja a TB?

Figyelt kérdés
Borzalmas élményeim vannak a bölcs.fog műtéttel.Ébren még egyszer nem bírom ki.Ha nem támogatja a TB,tudtok Budapesten vagy a környéken olyan magánorvost aki ügyesen dolgozik,és nem horribilis összegért altat?Az árakkal sem vagyok tisztában,hol ennyi annyi,ki ezt azt mondd.(Okoskodók kíméljenek,akik szerint nem nagy dolog egy ilyen műtét,és hogy nem fáj az annyira...)

2014. okt. 6. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, (csak) a fogyatékosoknak támogatja -
2014. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van még az "éber szedácio", ami nem olyan drága

Nézd meg Dr. Kelemen Pál honlapját (valahol a Belvárosban van rendelője)

2014. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy nézd meg a Budapest Dental honlapját -

(ott van szájsebész orvos is) -

2014. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. okt. 9. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Altatáshoz külön altató orvos kell. Az meg olyan 80 ezer forintot szánj rá.
2014. nov. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia :) Megírnám egy tapasztalatomat:

2 bölcsességfogamat műtöttek ki. Egyiket majdnem egy éve, szörnyű volt, majdnem egy órás műtét lett belőle, mert nem bírták kiszedni.. fúrni kellett, és szörnyen fájt. A másik fogamat tegnap szedték ki, nagyon féltem tőle az előző után.. És meglepetésemre negyed óra alatt végeztünk, szinte fájdalommentesen kijött.. :)

Mandulaműtétem volt altatásban: altatás miatt 4x hánytam műtét után, fel kellett kössenek infúzióra, pedig 18 éves vagyok, fiatal, életerős, és jól reagáltam mindenre. Felkelni nem tudtam az ágyból, olyan gyenge voltam..

Ezek után természetesen nem ajánlom neked az altatást, ki lehet bírni azt a fogműtétet anélkül is. Nem kell befeküdnöd kórházba se, otthon nyalogathatod sebeidet, és még fizetni sem kell érte. Nincsen kanül meg kórház meg hányás... (Akivel egy szobában voltam mindenki hányt, mert a vér a gyomrodban köt ki, amit nem tud megemészteni a gyomor.. így kihányod.)

2015. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!