Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Stressz helyzetben a pulzusom...

Stressz helyzetben a pulzusom 120 fölé megy mit tehetek ellene? Mennyire károsítja ez a szervezetemet?

Figyelt kérdés
A munkámból kifolyólag folyamatos problémákkal és más egyéb dolgokkal kell foglalkoznom. Ebből kifolyólag a múltkor szívinfarktus tüneteit produkálta a testem. A vizsgálatok során semmi rendellenességet nem találtak kardion. Egyedül a 24 órás abpm mutatta a megemelkedett pulzusszámot. Naponta kb. 15-18 alkalommal megy fel 120-ig és a fölé.

2014. okt. 18. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel meg egy orvost vagy ott nem mondtak semmit sem??
2014. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az átlagpulzusom 108. A 24 órás hajnalban is mutatott 140-et, egy veszekedés során meg 180 fölé is ment:( Szerintem a 120 nem gáz, ha az átlag normális, persze, nem tesz jót a szívnek az ingadozás. Nekem vérnyomás csökkentőt kell szedni, kerülni a megerőltetést (intenzív mozgás, stb.), szíverősítőt szedni (Panangin pl.).
2014. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha a szívverés a napi élet hatására ingadozik, persze normális határok között. Ugyanis többek között ez is a dolga. Hogy mindig a megkívánt mennyiségű vért juttassa a megfelelő helyre.
2014. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!