Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan éljem túl a vérvételt?

Hogyan éljem túl a vérvételt?

Figyelt kérdés
Vérvételre kéne mennem (kaptam beutalót), mert nem gyenge nem kevés pszichiátriai gyógyszert szedek már több, mint 10 éve, de kb. 7 éve nem voltam vérvételen, amikor legalább évente el kéne menni nekem... Ennek oka, hogy az utolsó alkalomkor, amikor voltam vérvételen, nem találták el a vénát, össze-vissza böködtek és nem jött a vér, én meg rosszul lettem, és le kellett fektetni... Mit tegyek és hogyan készüljek rá, hogy ne ismétlődhessen meg az előző eset, illetve mennyi az esélye annak, hogy újra ez lesz vérvételkor? Mert nagyon félek tőle és a tűtől is, így most sem akarok elmenni, pedig ennyi idő után már tényleg fontos lenne...

2014. okt. 25. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted mi erre a jó válasz?
2014. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd, hogy eleve fekve vegyék a vért, és ne nézz oda.
2014. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én épp most voltam.én sem bírom sem a tűt,se vért...

A lényeg,hogy ne nézz arra,nézz más felé,kérj meg valakit kísérjen el esetleg,az sokat segített nekem.

Beszéltek hozzám közben,ha szerencséd van hozzád is fognak és válaszolj!! Vagy ha nem próbálj valami olyanra gondolni amit nagyon szeretsz és megnyugtat. Én csak a végén lettem rosszul,de lefektettek és ennyi.

Van amit muszáj megtenni! Aztán megint nem mész 7 évig :)..

ja én ne kapkodd a levegőt,attól csak rosszabb lesz

2014. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérd magad olyan nővéhez, aki biztosan el tudja találni a vénád -
2014. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell a tűtől félni

Meg előtte elszorítják a vénát, vagyis magától

jön majd a vér

2014. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is eléggé tű fóbiás vagyok.

Nekem az segít, ha kedves a nővér.

Állami helyen persze ne is álmodj róla, de magánrendelőkben mindig figyelnek erre is.

Inkább fizesd ki a vizsgálat árát, ha nagyon félsz.


Nem tudom merre laksz, de Budán az Istenhegyi klinikán voltam többször is és maximálisan csak ajánlani tudom őket.

2014. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, lehet, hogy akkor csak a nővérnek volt rossz napja, de egyszer anyámnál se találták el... Aztán azóta anyám megint volt, akkor már elsőre le tudták neki venni (ugyanaz a nővér), szóval azt hiszem szerencse is kell... De nem értem miért nem találta el a vénámat és/vagy miért nem jött a vér, amikor fiatal vagyok...

Magánrendelésre sajna nincs pénzem...

2014. okt. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!