Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Félelem a vérvételtöl?

Félelem a vérvételtöl?

Figyelt kérdés

Nincs valami otletetek hogyan tudnam lekuzdeni a felelmem a verveteltol??

Vagy valami praktika ami segithet??



2015. jan. 6. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz oda, 1 mp a szúrás és után nagyon gyorsan lejön a vér, én már nem félek, nemrég voltam.
2015. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne nézz oda :D Én sose nézek oda.
2015. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne nézz oda.! Biztos van valami érdekesség a szobában ahol veszik a vért, arra koncentrálj !
2015. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb mint egy éve még én is rettegtem tőle. Most már csak egy kellemetlen elintéznivaló, nem több. Annyi változott, hogy hiába féltem elmentem, kibírtam, nem néztem oda és rájöttem hogy nem olyan nagy szörnyűség. Aztán még jó párszor elküldtek, így hozzá szoktam, hogy néha kell, egyáltalán nem pánikolok. Igazából már odanézni is képes vagyok. Tényleg csak kellemetlen, de semmi több.
2015. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar volt egy ajulasos elmenyem azert rettegek annyira nehogy bekovetkezzen ujbol
2015. jan. 6. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!