Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Előjegyeztek mandulaműtétre,...

Előjegyeztek mandulaműtétre, viszont a taj kártyámat a minap elhagytam. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Előjegyeztek mandulaműtétre, viszont a taj kártyámat a minap elhagytam.A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mi a teendő? remélem nem halasztják el a műtétet. köszi a válaszokat.
2010. febr. 8. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A taj-számod szerezd meg valahonnan. Ha suliba jársz, akkor elvileg ott is megvan valakinek, ha dolgozol, akkor pedig a munkahelyeden is meg kell valahol lennie szerintem. Vagy kérdezd meg a háziorvosodtól:)

Sajnos nem voltam még ilyen helyzetben, ezek csak tippek, de szerintem a kórházban is csak a száma kell nekik, vagy nem tudom..

2010. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bemégy az Egészségbiztosítási Központba, ott aznap megcsinálják neked az újat, de ha jól emlékszem, kell érte fizetni vagy 2000 Ft-ot.
2010. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A taj-számomat azt fejből is tudom, azzal nem lenne gond.Viszont azt hogy hol az Egészségbiztosítási központ, azt nemigazán.:) Bács-Kiskun megyei vagyok.
2010. febr. 8. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallottál már a google-ról, nem? Bele kell írni, hogy Bács-Kiskun Megyei Egészségbiztosítási pénztár, és láss csodákat, tudja a választ! [link]
2010. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még a szám nélkül is le tudják kérni, mi az ábra. Igazolod magad ki vagy, aztán megnézik tartozik-e hozzá érvényes TAJ-szám. Tul.képpen a papíros, de maga a szám is tök felesleges, úgy sem az számít, hanem ami el van rólad tárolva.
2010. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
valahonnan már hallottam a google-ról, azthiszem tv-ben...:/ és igazából megtaláltam a hozzám legközelebbit. köszi a válaszokat
2010. febr. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!