Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Medconnexus tapasztalat?

Medconnexus tapasztalat?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom eldönteni, hogy velem van-e problémájuk, vagy így intéznek-e el mindent.Voltam a doktor úrnál, nőgyógyászati vizsgálaton, másnap vért vettek tőlem, 4 szer kellett betelefonálnom, mire választ kaptam. Most pedig a citológia miatt kellett érdeklődnöm,majd elküldték az eredményt, email-ben. Ennyi üzenettel: keressem fel kezelőorvosom, beszarok rajtuk komolyan. Sajnos már a vizsgálaton kiderült méhszájsebem van, kaptam gyógyszert, én értem, hogy rengetegen járnak hozzá, de ez nagyon csúnya dolog, hogy elkérik a 15ezer forintot a vizsgálatokért, de az eredményért, meg még nekem kell könyörögnöm. Valaki aki volt már a doktor úrnál, vagy a rendelőben, ez normális dolog, és ne vegyem magamra? Vagy csak engem tisztelnek meg ezzel? Köszönöm

2015. jan. 26. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam nála, sokat kellett várni és utána egy másik orvoshoz továbbított, mert ő nem műt, tehát ha komolyabb gond lenne, akkor nem is jöhet számításba. Általánosságba kedves volt, részletesen magyarázott, szóval nem volt extrém rossz tapasztalatom. Fogászatra sokáig jártam hozzájuk, ott van olyan orvos, aki nagyon korrekt, becsületes, de van olyan is, akihez nem érdemes menni. Sajnos az én kezelőorvosom elment onnan, és utána mentem volna fogsor készítésre, de egy fiatal bunkócska doki volt, aki nem vette komolyan, hogy esetleg hosszú távú pácienst szerezhetne ha megfelelőnek érzem. Még csak nem is köszönt én meg így nem mentem vissza. Régen normálisabban mentek ott a dolgok, mostmár kezdenek sztk-s viszonyok lenni náluk.
2015. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj máshova -
2015. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kellett vért venni ?

De ne vedd magadra

2015. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A labor (eredmény) mennyi idő múlva volt meg?
2015. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A labor eredmény (citológia) 10nap volt hétfőn voltam hozzá és két hét múlva hétfőn kaptam meg emailben.

Vért azért vettek, mert írt fel fogamzásgátlót. És mondta hogy muszáj vért venni..

2015. febr. 6. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!