Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr Körtély Zsuzsanna fogorvosn...

Dr Körtély Zsuzsanna fogorvosnál Nyíregyházán jártatok már? Vélemény?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 11:58
 1/3 anonim válasza:
Szia, én nem tudom, hogy milyen, viszont nem tudod véletlenül, hogy mi a telefonszáma?
2015. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj, végül elmentem hozzá, de úgy megbántam, hogy csak na.... Pedig gyanakodhattam volna az elején is, mert senki nem volt a váróban.

Még februárban történt, 10 percig próbálta kihúzni a fogamat, és nem sikerült neki, sőt, a kínlódása közepette a mögötte levő fogamból letört egy jókora darabot!!! Aztán mire rájött, hogy ez nem fog menni, beutalt a szájsebészetre, ahol már nem volt rendelés délután lévén. És ott ültem széttrancsírozott ínnyel, mire az asszisztens azt mondja, menjek a mosdóhoz mosakodjak meg, mert véres lett az arcom! :-O Neki kellett volna letörölnie!!!

Azt hittem sokkot kapok!

A szájsebészeten másnap mentem, már jól bedagadt arccal. Mikor meglátták, hogy ki utalt be, már fogták a fejük, és "jaj, Körtély doktornő már megint..." mondat hangzott el.

Úgy szétbarmolta, hogy varrni kellett, miután az ügyes szájsebész 2 perc alatt kiszedte a bennmaradt gyökereket. Egy akkora kráter lett a helyén, hogy még most sem forrt össze teljesen.

Ezek után döntsd el, hogy akarod-e még azt a telefonszámot...

2015. júl. 20. 08:58
 3/3 Szenáky válasza:

Hmm !

Ez 2015 ben volt ,

Ezt mind tudjuk, nem mond igazat a hölgy én fogimat is húzta 5 db . Vannak problémás fogazatú betegek ami csak

húzáskor derül ki !!

Rossz genetika !!

ARANY KEZE VAN !!

Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2021. márc. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!