Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha be van keményedve a segglyu...

Ha be van keményedve a segglyukam, mit jelent?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hónapja ilyen, és most jött elő, h egyre nehezebben wc-zek. Fáj, és nehezen jön ki. :S Szorulásom van? Mit tegyek vele? (Végbélkenőccsel kenem pár napja, de még nem volt változás...)
2010. febr. 10. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Feszit vagy mi?Nem ertem.
2010. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
székletlazítót szerezz be sürgősen. nekem bevált a szűztea-kapszula (drogériában, patikában, Tesco, Interspar) kapható. patikában a Dulcolax és a Laxbene ami vény nélküli, és bevált. 3 szemet vegyél be esténként, reggelre könnyedén tudsz wc-zni.
2010. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg aranyér nem lehet?Attól is nehezebben megy a "nagy" wc.. Kezeld valamivel mindenképp nehogy végbélelzáródásod legyen!!
2010. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Be van keményedve körbe, és úgy érzem, hogy tök szűk. Alig bírom kinyomni, van h vérzik is egy kicsit... :O Amúgy a páromnak is ilyen van. Lehet összefüggés??

2010. febr. 18. 18:10
 5/7 anonim válasza:

melegek vagytok?

mert akkor könnyen lehet...

2010. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:/ Én 19L vagyok a párom meg pasi.. :)

De azért köszi a feltételezést!

És milyen doki nézi ezt meg?

2010. márc. 28. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológushoz menjél ezzel a problémával!
2010. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!