Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak recepttel lehet kapni...

Csak recepttel lehet kapni antidepresszánst?

Figyelt kérdés
A reszletekkel nem szeretnek senkit untatni, csupan annyi lenne a kerdesem, hogy van-e olyan antidepresszans, amit recept nelkul lehet venni? elore is koszonom a valaszt!

2015. febr. 16. 20:19
 1/2 anonim válasza:

Nem tudok róla, de ne is akarj. Azok veszélyesek tudnak lenni, és önmagukban nem is biztos hogy hatásosak. Csak szakember tanácsára szedd.

Nagyon én sem értek hozzá de pl. jellemző, hogy az antidepresszánsok szedésének első szakaszában megnő az öngyilkos hajlam. Vagy pl. ha bipoláris vagy akkor annak meg kifejezetten árt, csak rosszabbul leszel tőle.

Szóval minden esetben beszélj szakemberrel mielőtt elkezdesz bármit szedni.

2015. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jerihu válasza:

Szia!

Nekem is voltak nem olyan régen olyan jellegű problémáim, amikre antidepresszánsokra volt szükségem, egy jó barátom azonban azonnal lebeszélt róluk és ajánlott nekem egy funkcionális élelmiszert ami nekem tökéletesen bevállt! Esetleg ha érdekel, írj és szívesen mesélek neked róla, hogy mi is ez valójában!

2015. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!