Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen fogászati asszisztensne...

Milyen fogászati asszisztensnek lenni?

Figyelt kérdés

mi a szakma szépsége és csúnyasága? milyen a fizu? jó együtt dolgozni az orvossal? mennyi idő belerázódni? milyen szuperképességeket igényel? ...

kösz a válaszokat



2015. febr. 21. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Maszek doki mellet jó,de azok jelentős része jó csajt keres az extrák miatt. :)


Állami helyen kicsi a fizu.

SOKAT kell állni,takarítani,túlórában papírmunkát végezni.

2015. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre, hogy a maszek doki, akár férfi, akár nő, mindig szép asszisztenst választ. még én ronda asszisztensnőt nem láttam. tehát ha szép vagy és vékony, akkor van esélyed magándokihoz kerülni.
2015. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hűha, na erre nem gondoltam volna :)
2015. febr. 23. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy nem kapsz vele munkát ha nincs ismerősöd.
2016. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 eva.eva válasza:
47%
Ne haragudj de mire nen gondoltal????? Ez nem teljesen nyilvanvalo hogy egy fiatal csinos mutatos csajt millioszor jobban felvesznek egy draga komoly magan rendelobe mint egy igenytelen dagadt oregasszonyt? Ekkora baromsagot hogy az extrak miatt...egyszeruen jobban illik egy ilyen kornyezetbe kellemesebb a szemnek! Emeli a helynek a szinvonalat! De elarulom hogy ez onmagaban nem garancia semmire hogy csinos es szep! A munkat is kifogastalanul kell vegezni es maganrendelobe is csak akkor van eselyed ha kitunore csinalod a tanfolyamot!amugy meg nem csak ebbe a szakmaba hanem mindenhova a fiatalokat keresik akar csajt akar pasit! Egyszeruen nem kellenek sehova se az oregek se az igenytelenek ez van! De valahol ertheto szerintem!
2018. jún. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 eva.eva válasza:
40%
Nem ertem miert kell ugy csinalni mintha errol meg senki nem hallott volna ez mindig is igy volt igy van es igy lesz! :DD ha nem vagy annyira 'mutatos' csaj akkor kezdjbel dolgozni magadon ha meg az vagy akkor orulj neki!
2018. jún. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves Utolsó! Akkor az "öregek" akasszák fel magukat? Semmit sem számit a tapasztalat? Mit tanácsolsz annak az asszisztensnek, aki elmúlt 40,tehát "öreg" es nem áldotta meg a Teremtő atlagon felüli szépséggel? Aztánehet csodálkozni, meg sirni, hogy munkaerőhiany van :D
2018. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
60%
A fogászati asszisztenseket nem az eszükért szeretik! :D
2018. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!