Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyermekgyógyászati vizsgálat...

Gyermekgyógyászati vizsgálat milyen vizsgálatot foglal magába?

Figyelt kérdés

Két hét múlva lesz mandulaműtétem, és láttam a papíron, hogy gyermekgyógyászati vizsgálatra kaptam beutalót.

Ilyenkor mit csinálnak?

Sajnos nem volt lehetőségem a doktornővel beszélni, csak a beutalókat vettem fel, így nem tudtam rákérdezni.


Köszönöm előre is!


17L



2015. márc. 11. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valószínű semmi sem fog történni, csak protokoll szerint a háziorvosodnak tudnia kell róla ha műtenek, ezért kell hozzá is elmenni. Max laborvizsgálatokat fog kérni ha ezt eddig a fül-orr-gégészek nem tették meg.
2015. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem a háziorvoshoz kell mennem, hanem a gyermekklinikára, ahol leveszik a vért meg mint írtam, az volt, hogy gyermekgyógyászati vizsgálat. :)
2015. márc. 11. 19:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez azért nehéz kérdés mert a gyerek háziorvost is gyermek gyógyásznak hívják,tehát az általa végzett vizsgalatokat meg gy. gyógyászati vizsgálatnak,de amikor tinik vagy még fiatalabbaknak vannak altesti gondjai(nemiszerv,méh,mensis gondok,vagy nem jön meg a mensi,vagy 16-18 évesen nőgyógyászati szűrésre akar menni) akkor van hogy gyermek gyógyászhoz küldik.(ugyanaz mint a nőgyógyász,csak gyerekekre szakosodva)


Viszont szerintem nálad általános vizsgálatok lesznek.(vérnyomás,mellkas meghallgatása stb.)


Majd írd meg mi volt!

2015. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mikor mész?
2015. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hétfőn :)
2015. márc. 15. 13:24
 6/15 anonim ***** válasza:

Utána néztêl annak hogy általános vizsgálatokra kell gondolni csak(tehát vérnyomas mérés,nyirok mirigyek vizsgálata,szív,tüdő meghallgatása,torkot nézheti meg).Szerintem csak ilyenek lesznek.


Majd gondolok rád,szorítok.

Ha nem vagyok indiszkrét majd meséld el mi volt.

2015. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Na túlestem rajta.

Ugye voltam laborban, azon kívül EKG, mellkasröntgen, illetve a hasamat végignyomkodta, meghallgatta a mellkasom, megnézte a szájüregem, a manduláim, meg a nyakamat végigtapogatta, gondolom nyirokmirigy, pajzsmirigy. :)

2015. márc. 16. 19:13
 8/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok ügyes voltál,legalább ezen túl vagy.

Köszi,hogy írtál.

Akkor következő hét vége fele lesz a műtêted úgye?

Majd szorítok neked.

2015. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
23-án fognak műteni, ha minden igaz :)
2015. márc. 16. 22:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Jövő hétfőn gondolok rád!
2015. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!