Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen tapasztalotok van...

Milyen tapasztalotok van vérvétellel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Most megyek életembe elöször még gyerek vagyok és rettegek. Kérlek segitsetek anyum azt mondta nincs apelláta.. féééleek
2010. febr. 16. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
semmi extra. nem fáj, és csak egy pillanatig érzed a tűszúrást.
2010. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy félsz. A másodiktól már nem fogsz. Kellemetlen, de ha muszáj, akkor muszáj.

Ha nekem annyi 20ezresem volna, ahányszor megszúrtak, akkor holnap nem mennék dolgozni, mert milliomos lennék. Mindent ki lehet bírni.

2010. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Amikor beszúrja a tűt az egy kicsit fáj, elismerem. De nem kell ennyire aggódni, nem vészes. Gyorsan megleszel vele. Ha ennyire félsz, akkor azt ajánlom, hogy közben ne is nézz oda. Általában beszéltetnek, ha látják, hogy félsz.
2010. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha ügyesen veszik le, a szúrást sem lehet érezni, esetleg egy pici csípést a fertőtlenítő folyadék miatt. Higgy nekem, egy tűfóbiás felnőtt vagyok. Én sosem szoktam nézni, még a helyiségben sem nézelődök, nehogy meglássam a tűket. Tényleg ne félj! Ami még fontos, hogy utána pár percig szorítsd még rá a kis vattát, amit ráraknak.
2010. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont tegnap voltam vérvételen és egyáltalán nem fájt én se néztem oda! Csak egy picike szúrást fogsz érezni az meg nem nagy dolog! Fel a fejjel! Ne félj!
2010. febr. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi újság??Túl élted??
2010. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!