Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnao csunyán betörték az...

Tegnao csunyán betörték az orrom . Ingyen visszacsinálják? Mert nagyon-nagyon fáj

Figyelt kérdés
senkinek nem kivánom tegnap betört és szanaszét vérzet..
2010. febr. 18. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ingyen?! Orvoshoz kell menni, és ott majd megmondják, hogy mennyibe kerül.
2010. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

orvosnál voltál?Kérdezd meg mindenképp.Van olyan eset amikor rendberakják.Kapsz rendesen levegőt?

Nem tartozik ide lehet,de mi történt?megtámadtak?akkor fel is jelentheted a tettest(eket)

2010. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tört már be az orrom,természetesen ingyen ellátnak ha fizeted a tb-d!
2010. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az történt velem (19) hogy haverokkal elmedtünk a kocsmába és kértünk piát magunknak és volt bent pár cigány és mondták h adjuk oda apiánkat én meg mondam neki h ne legyen már hülye hogy adnám neki a piámat ....és orbanyomott de olyan modom h szanaszét összevissza eltört és kur...ára vérzett de holnap megyek dokihoz am nem bántam meg mert nem szarok be nem vagyok gyáva:DD de eléggé fáj remélem ingyen visszacsálják mert nem akarom hogy anyám meglássamert még nem látta:Premélem a dokik nem dokumentálna....hát kb ennyi
2010. febr. 18. 20:30
 5/6 A kérdező kommentje:
jah és inkább nem jelentem fel cigányt :P(k)
2010. febr. 18. 20:31
 6/6 anonim válasza:
remélem utána a földbe tapostad
2020. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!