Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gáz ha egy férfi ápoló (asszis...

Gáz ha egy férfi ápoló (asszisztens)?

Figyelt kérdés

Erdélyben élek, itt az asszisztensek végeznek papírmunkát s betegellátást is (gyógyszerezés, injekcióadás stb); viszont itt úgy van a rendszer, hogy a takarítónő mosdatja a beteget.

Aki meghallotta, hogy ápolóira akarok menni, szinte mindenki le akart beszélni róla, mert hogy az "nővér" s nem áll jól egy férfinak. Ráadásul akkor már inkább menjek orvosira (nem érzem úgy hogy minőségi eredményekkel el tudjam végezni azt a 6 év kőkemény orvosit; ha el is végzem, max. egy gyengébb orvos leszek... viszont én a gyenge dolgokat nem szeretem). Ráadásul a tervem az, hogy később mentőn (vagy sürgősségin) szeretnék elhelyezkedni.

19/F



2015. máj. 2. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz.De jobb lenne ha az emberek szemeremerzetét nem feledné el később se,tehát ha egy beteg tud egyedül mosakodni hagyni kell,nem megalázni,főleg ha ellenkező nemű a beteg fokozottan figyelni kell ne hozza megalazó helyzetbe.


Nem tudom milyen sötét helyen éltek de olyan hogy a takarítónő beteget mosdasson életembe nem hallottam.

2016. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tisztességes munka soha nem lehet "gáz", mindegy, hogy milyen nemű ember végzi.
2016. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 szamo77db ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Nekem nagyon sokat segített a műtőssegéd a mandulaműtétem alkalmával.
2016. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igy van, tisztesseges munka, a gaznak a kozelebe se erj. Buszke lehetsz magadra, csak igy tovabb! A jo szakemberekre mindig szukseg van
2016. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!