Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Édesanyám gégerákos és már...

Édesanyám gégerákos és már csak orrszondán keresztül tudják táplálni. A szomszédunk segít ebben mert mi távol lakunk tőle, és két óránként kell őt etetni. Igényelhet e a szomszédunk édesanyám után ápolási segélyt, vagy bármiféle támogatást?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 06:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én úgy hallottam,hogy az ápolási segélyt már nem nagyon adják meg. a www.oep.hu-n vagy őket felhívva tudsz pontos információt szerezni
2008. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy egy háztartásban kell hogy lakjanak, hogy megkapja, de ez nem 100%. A polgármesteri hivatal szociális osztályán kell megérdeklődni, ők is bírálják el, mert ezt a helyi költségvetésből utalják, nem az OEP-től. Ha esetleg ez nem is járna neki, lehet, hogy másfajta támogatás is létezik. Meg kell kérdezni.
2008. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!