Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nekem miert nem tudnak venni...

Nekem miert nem tudnak venni vert rendesen?

Figyelt kérdés

Mindig kezfejbol kell.

Branult is oda szurjak mindig mert ott meg akkora venaim vannak hogy kiszurjak a szemet :)

Ez mitol van ?

Hogy tudnam lathatobba tenni? 19/L


2015. máj. 27. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én vénáim sem látszanak jól, de egy kivétellel mindig le tudták venni karból. Egyszer volt egy nő, aki kézfejet használt, de ez tuti ügyesség kérdése.

Azt még megteheted, hogy minden vérvételed előtt igyál vizet sokat. Azt lehet.

A Branult viszont érdekes szinte mindig kézfejbe vagy csuklóhoz teszik.

2015. máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért oda szúrják, mert jobb ha nem hajlatban van (kevésbé akadályoz, nem kell figyelni, hogy ne hajlítsd be a kezed, nem törik meg a műanyag).

Vérvételnél én legvégső esetben bököm a kézfejet illetve a csuklónál mert ott fáj a legjobban. Általában mindenkinek lehet könyökhajlatban vérvételhez alkalmas vénákat találni, csak van akinek nem látszik mert mélyebben vannak, de nagyon jól ki lehet tapogatni.

2015. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!