Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudtok olyan jó magán nőgyógyá...

Tudtok olyan jó magán nőgyógyászt Budapesten, aki nem dolgozik horror áron?

Figyelt kérdés
A mostani nőgyógyászom, akihez már évek óta járok és nála is szültem, úgy gondolom, hogy kicsit elszállt az árakkal. Mikor terhes lettem, akkor 12 ezer Ft volt egy vizsgálat. Aztán sokáig nem jártam hozzá, majd újból felkerestem egy probléma miatt és kicsit meglepődtem. 15 ezer Ft egy vizsgálat és a receptfelírás darabonként 1000 Ft. Legutóbb 2 receptet kaptam, szóval otthagytam 17 ezer Ft. Majd mikor elmentem a gyógyszertárba kiváltani a receptet, az egyik gyógyszert már nem forgalmazzák, így ki sem tudtam váltani. Felhívtam az asszisztensét, aki megkérdezte az orvost erről és mondott telefonon keresztül egy vény nélkül kapható gyógyszert, ami 2500 Ft volt. De arról szó nem esett, hogy akkor legközelebb esetleg visszaad 1000 ft. Vagy még annak is jobban örültem volna, hogy mondj, hogy szaladjak be és felír egy másikat, ami nem több ezer Ft. Szóval egy kicsit ki vagyok akadva ezen.

2015. jún. 2. 15:22
 1/2 anonim válasza:

Sajnos a saját zsebből finanszírozott orvosi vizsgálatok ára manapság 15 és 25 ezer Ft körül áll meg, főleg Budapesten.

Nem vagyok biztos abban, hogy fogsz kapni jobb ajánlatot.

2015. jún. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Melyik kerületben?
2017. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!