Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az alacsony vérnyomás kivizsgá...

Az alacsony vérnyomás kivizsgálása mekkora macerával jár?

Figyelt kérdés

Mit csinálnak, sokszor kell menni?

Fiatal vagyok.



2015. jún. 23. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy alacsony a vernyomasod? Aki megallapitotta, hogy alacsony a vernyomasod, az nem orvos volt? Ha orvos allapitotta meg, akkor nem mondta meg, hogy mi a tennivalo? - bennem ezek a kerdesek merultek fel hirtelen.


Nos, valoszinu eloszor is elkellene menned a korzeti orvoshoz (haziorvos). O valoszinu elkuld vervetelre es ezen kivul megvizsgal. Vegul felir valamit amitol meggyogyulsz es kesz.

2015. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Abból hogy tartósan 100 alatt van a szisztolés, és már nem először voltam rosszul.

Úgy tudom, alacsony vérnyomásra nem adnak gyógyszert.

Meg szerintem adnak egy napos vérnyomásmérőt,amit kizártnak tartom hogy a háziorvos osztogat.


Azért köszi a válaszod! Remélem van olyan aki tapasztalatot is tud mondani. :)

2015. jún. 23. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha alacsony a vérnyomásod igyál több folyadékot. Az feljebb fogja vinni kicsit. Más megoldást nem hiszem hogy bárki javasolna :)
2015. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi alacsony vérnyomásúak vagyunk a földönkívüliek. Igazából nem értenek hozzá:)

"Mivel az idült alacsony vérnyomás egészen a közelmúltig nagyrészt az egészségügyi tudományos kutatások érdeklődési körén kívül esett, megbízható, bevált, empirikus terápia még nem áll rendelkezésünkre."

Ha ezt az idézetet beírod a keresőbe, előjön egy pár link.

Üdv

2015. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!