Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem vizsgáltak ki rendesen?

Miért nem vizsgáltak ki rendesen?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam kardiológián, csináltak EKGt, megmérték a vérnyomásomat, meg sztetoszkóppal meghallgatták a szívemet. Azt mondták, hogy a szívemmel nincs baj, hanem szihés alapú, szorongásos beteg vagyok. Ennyiből meg tudják állapítani? Amikor nem csináltak egy szívUHt? ja, oda majd csak jövő hónap végén mehetek. Higgyek az orvosoknak? Téllegemmi baja a szívemnek? ennyiből meg tudták állapítani?

2015. jún. 25. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen. És majd lesz az UH is.


Nekem mindent kivizsgáltak, és minden negatív lett, de a panaszaim maradtak. Pulsotil-t és nyugtatót írtak fel. AZ utóbbit nem szedtem. Minden panaszom elmúlt 30 felett.

Jól sejtem, hogy a 20-as éveid elején jársz? Alakul, fejlődik még a szervezeted.


SPortolj, ússz, jogázz, kocogj. A nagyon hirtelen és kimerítő sportokat kerüld, amíg nincs meg az UH, mert soha nem lehet tudni, de biztos vagyok benne, hogy az is negatív lesz.

2015. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Üdv. Igen 18 éves vagyok.

A tüneteim nem múlnak, csak néha enyhűlnek, sportolni sportolok, biciklizek. Köszönöm a válaszodat. Akkor megnyugodhatok? meghallni nem fogok?

2015. jún. 25. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem fogsz meghalni.


Az én tüneteim extra szívverés és gyors pulzus volt.

Nagy ritkán pedig extra gyors szívverés, hogy kivert a hideg veríték és pánik érzésem volt. Elmúlt. Nme vagy szívbeteg.


És ha jól tippelek, neked is alacsony a vérnyomásod.


Saját vélemény, mert nekem is mindig minden negatív lett, a fejlődés velejárója. Egy enyhe nyugtató sokat segít az ilyen "rohamokon".


És szinte tuti, hogy szorongásos vagy, mint én is. A szívednek semmi baja nincs.

2015. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem. az extra szívverés, az nekem is van sokszor, meg mellkasi fájdalmak is előfordúlnak. egyszerűen nem merek aludni, mert attól félek, hogy reggelre meghalok...
2015. jún. 25. 21:41
 5/11 A kérdező kommentje:
és igen, a vérnyomásom elég alacsony, ráadásúl vashiányos is vagyok.
2015. jún. 25. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Dettó :)

Én is vashiányos voltam. Ha azt kezelik, akkor a panaszok is nagyban csökkeni fognak. NEM a szíveddel van a baj.

2015. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat. Most pótolom a vasat, tabletta, és ételek segítségével
2015. jún. 25. 22:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a Pulsotilt azért írták fel, hogy emeljék a vérnyomásom. Munkahelyen volt olyan, hogy azt hittem meghalok, úgy lezuhant, és a kijövő orvos adott injekciókat, amitől jól lettem.


A Pulsotil csepoek mellé kaptam mást is, ami a szívverést lassitotta, de azt nem rendszeresen szedtem, csak ha éreztem, hogy felpörög.


Szerencsére 30 körül megszűnt, de kegyetlen 10 év volt, és a szívem rendben volt.

2015. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Viszont a vasat orvossal beszéld meg, én sikeresen átlibbentem a hintán, és túl sok vasam lett, ami szintén tüneteket okoz. SZóval ne magad kúráld, hanem orvossal, akiben megbízol, és rendszeresen vérvétel.
2015. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az orvosom írta fel a vas tablettát, azt mondta, annyira kevés, hogy 3 4 hónapig szedjem avas tablettát melette vas tartalmú ételeket egyek. A kardiológián, nekem semmi nem lett felírva, a vérnyomásom 127 volt, a pulzusom meg 117.
2015. jún. 26. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!