Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeptemberre kaptam időpontot...

Szeptemberre kaptam időpontot Debrecenben a bőrgyógyászatra! Semmit sem tudok tenni, hogy hamarabb fogadjanak?

Figyelt kérdés

Szóval van a hátamon 2 furcsa kinövés pár hete eddig azt hittem talán valami szemölcs vagy ilyesmi nem foglalkoztam vele reggelre viszont az egyik feldagadt piros és viszket, most, ha pl. bőr rákom van akkor 2 hónapot kell várnom rá, hogy egyáltalán kiderüljön, hogy mi az ?


A háziorvosom belgyógyász megéri neki megmutatni hátha tud rá mondani valamit ? Vagy mit tegyek ? :D

25/F


Alapjáraton van pigmenthiányom kiskorom óta ezért mindig is féltem a bőr rák kialakulásától.



#betegség #rák #bőr #bőrrák #időpontm időpont foglalás
2015. júl. 2. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt írom, de ha 25 éves vagy, már biztos dolgozol, nem tudsz annyit lecsípni a fizetésedből, hogy elmenj magán dokihoz?
2015. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most csinálom az msc képzésem, diák munkázok, de az leginkább a tandíjra gyűlik :D
2015. júl. 2. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen megéri, legalább nem fogsz ezen agyalni. De ha van lehetőséged egy sebésznek megmutatni. A belgyógyászokról nincs jó véleményem, bár kivétel mindig akad.
2015. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak időpontot kértél vagy azt is mondtad/mutattad, hogy miért? Mert sürgős esetben azonnal szokták fogadni az embert, de legalábbis hamarabb. Én is mentem már be félig feldagadt fejjel, elég hamar sorra kerültem. Ismerősnek nem annyira látható helyen volt problémája, de a siralmas arcát elnézve megnézte az asszisztens és azonnal mehetett is az orvoshoz. :D Mondjuk másik város, de szerintem elég hasonló a rendszer.

Ha így sem kapsz időpontot, érdemes megmutatni háziorvosnak is. Ha érdemben nem is tud szakvéleményt alkotni (bár azért valamit tud róla), beutalót adhat, ami gyorsabb ellátáshoz vezethet.

De ha ez se jön be, keress egy magánorvost.

A bőrrák amúgy nem igazán viszket, efelől megnyugtatlak. Valószínűleg inkább valami elfertőződött csúnyaság lesz.

2015. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!