Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérdezném hogy anyut 1. foku...

Kérdezném hogy anyut 1. foku orvosi bizotsag 58%az egeszsegi allapota de nincs 5 even belul 1095nap biztositott ido de foglalkozasi rehabilitacioja nem javasolt?

Figyelt kérdés
Erre kapni fog valami penzbeli ellatast?
2015. júl. 9. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.Ezek a tetvek még a süket-vak féllábút is munkaképesnek nyilvánítják mert viktorka kiadta parancsba.Nekem 58%-nál magasabb százalékom van, mégsem kaptam meg az egészségkárosodottira átkeresztelt szoc,segélyt.Mert az 40 000 Ft lenne /hó, acél pedig az, hogy a legrokkantabbak is csak a 22.000 Ft-os fht- alamizsnát kapják.Dehát ezekre szavazott a birka nép, most majd mehetnek közmunkára mankóval!
2015. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt irjak a papiron hogy foglalkoztatasi rehabilitacioja nem javasolt.
2015. júl. 9. 21:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Es meg az fht is elvettek tole igy semmit nem kap mert nem bir dolgozni.
2015. júl. 9. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Fht-t miért vették el tőle?
2015. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egeszsegi allapota vegett nem hivtak be dolgozni
2015. júl. 10. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Undorító, ami ebben az országban folyik! Hasra ütéssel egészségesnek nyilvánítják a beteg embereket, aztán nem kapnak munkát és még őket büntetik!Népirtás folyik!

Nem tudom, mikor vették el tőle az fht-t, de ha még lehet, akkor fellebbezzetek ez ellen! A másik ami fontos, hogy "háztartási munkával" is le lehet tölteni azt a bizonyos 30 napot, ami az fht tovább folyósításához szükséges.Csak be kell jelenteni a nav-hoz, hogy anyukád xy-nál 30 napig takarított, befizetni 1000 Ft-ot a nav-nak és kész...

2015. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utána èrdeklödtem egy kicsit ès azt hiszem mègiscsak siker lesz a vège mert ahogy elinditotak anyunal ezt a leszazalekolast 58% ot kapot de mivel foglalkozasi rehabilitacioja nem javasolt dopgozni nem dolgozhat ès rokkantsagi ellatast azt fog kapni csak nem tudom mikor jon a nyufig tol a papir.
2015. júl. 12. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!