Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jobb oldali medencecsont...

Jobb oldali medencecsont fájdalom. Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kb. 1-1,5 hónapja, hogy fáj a jobb oldali medencecsontom felső része. Olyan érzés mintha beütöttem volna, de semmi külső látszat nincs. Ha megnyomom fáj, de van, hogy ha nem érek hozzá is fáj. Mit csináljak szerintetek??

14 éves nő vagyok.

Köszi.


2010. márc. 4. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor is szerintem 14 evesen nem no vagy hanem meg csak (kis)lany. Masodszor, ha annyira faj, miert nem messz orvoshoz? o biztos tobbet, s okosabbat tud mondani, mint az itt valaszolok, foleg h o meg is tud vizsgalni, nem mint mi, akik ra se tudunk pillantani az esetleges serulesedre. Harmadszor a medencecsontod sokmindentol fajhat, pl attol h megutotted(lehet h eszre se vetted), de lehet akar attol is h meg novesben vagy(habar ez a fajdalom foleg a terdizuletre jellemzo)
2010. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most az teljesen mindegy, hogy nőt vagy lányt írok-e. Egyáltalán nem az a fontos most. Am úgy gondolom, hogy ha beütöttem volna akkor annak lenne nyoma.. Akármi lilulás, zöldülés, akármi. De nincs! Semmi! Na de mind1... kösz.-.-
2010. márc. 4. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Ha beutod, akkor azert lilul meg, mert serulnek a kapillarisaid (legvekonyabb vererek) es a ver a kornyezo szovetekbe ömlik. Ez a ver fog neked lilulni-zoldulni, meg mindenfele szint valtani(veralafutas). DE nem feltetlenul kiser minden serulest veralafutas. Siman beutheted ugy is h kicsit megutod a csontot, viszont a vererek rugalmasabbak ezert nem serulnek. Ez a fajdalom altalaban magatol elmulik, viszont nem kell neki 1 honap. Szerintem erdemes orvoshoz menni. Remelem kielegito a valaszom, es elnezest kerek ha eloszor olyan "nyers" voltam veled. Ha barmi kerdesed van nyugodtan irj, szivesen valaszolok.
2010. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké. köszi. :)
2010. márc. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!