Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gégetükrözésre kell mennem,...

Gégetükrözésre kell mennem, nagyon kellemetlen lesz? Hogy csinálják, mire számítsak? Ha valakinek csinálták már, írjon hogy viselte? Nagyon érzékeny a garatom, mit csináljak, hogy ne öklendezzek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
a doki azt a nyeles tükrös akármit bedugja a torkodba és nézelődik. Nekem már volt. Túlélhető. Kérj Lidokainos érzéstelenítést. Akkor nem fogsz érezni semmit. Csak a kellemetlen tudatot hogy bent matatnak a torkodban. Légzés az orrodon úgyhogy megfulladni nem tudsz. Kitartást, nem hosszú vizsgálat.
2015. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a vizsgálton,nagyon kellemetlen volt!Érzéstelenítés nélkül csinálták.Sokáig tartott,többször is ledugtak a torkomba egy jó nagy tükröt.Annyira kihúzták a nyelvem,hogy még most is fáj hátul és mindenhez hozzáértek a tükörrel.Majdnem elhánytam magam,végig öklendeztem.Nagyon szégyelltem.Csak én torkom ilyen érzékeny?Ez mindenkinél így zajlik?Ha valaki könnyebben viseli,írjon mit csináljak,mert két hét múlva vissza kell mennem kontrollra és újra megtükröznek.
2015. júl. 22. 08:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kell mennem de olyan szinten öklendezős vagyok hogy mások el se tudják képzelni, még ha fogmosáskor kicsit hozzáér a fogkefe hátul valamihez már öklendezek, és ha náthás vagyok és orrot fújok reggel, akkor is képes vagyok utána 10-20 percet öklendezni...

Milyenek voltak a vizsgálatok? És találtak valamit? Érzéstelenítést nem is akartak adni vagy nem is kérdezted?

2015. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kellemetlen,de kibírható.Tölcsérrel belenéztek a füleimbe,majd mindkét orrlyukamba.Ki kellett nyitni nagyra a számat,hosszan ÁÁÁÁ-t mondani,spatulával lenyomták a nyelvem egész hátul,megnyomkodta a manduláim.Nagyon hányingerem volt közben.A végén ki kellett nyújtani a nyelvem,a doki megfogta gézlappal és ledugta a torkomba a gégetükröt.Hosszan mondani kellett EEEE!Pár másodpercig bírtam,utána kezdtem öklendezni,ezért többször is ledugta.Mindenhez hozzáért,köhécseltem,folyt könnyem,nyálam.Nem volt érzéstelenítés,nem is kértem.Nem talált semmit torokgyulladáson kívül.20 perc volt a vizsgálat.de inkább a torkomba turkált végig.
2016. febr. 16. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!