Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz menjek, ha...

Milyen orvoshoz menjek, ha napok óta fáj a bokám valamiért és sántítok? Háziorvos, sürgősségi, magándoki?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi lehet a probléma, de sántítok és ha lépek, sétálok akkor fáj, de nincs feldagadva sehol.

Gondoltam a házidokira, hogy majd ő tovább küld ortopédiára, de gondolom legalább 1 hónapos várólista van, ha nem több. Nekem ezt meg minél hamarabb ki kéne deríteni, mert épp adódott egy munkalehetőség augusztus közepére és jó lenne, ha időben ki tudnám kúrálni magam vagy szólni nekik mi a helyzet.

Ezért a sürgősségire gondoltam. De ott ellátnak? Végül is, eléggé akadályoz ez a mindennapi életben és jó lenne, ha nem lennének szövődmények bármi is ez.

Magándoki sajna egyelőre megfizethetetlen számomra, pedig az lenne a szuper.


Amúgy Székesfehérváron lakom. Ha tud valaki okos tanácsot mihez kezdjek, azt megköszönöm! :)



2015. júl. 29. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ortopédiára, de gondolom oda a háziorvosod ad beutalót.
2015. júl. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sürgős, akkor magándoki.
2015. júl. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem biztos, hogy várólista van. Hívd fel a rendelőt azzal, hogy nem tudsz menni. Ilyen esetben fogadni kell a beteget azonnal. Ha nincs ortopédia a sebészetre menj, majd elküld röntgenre meg ad valahová beutalót.
2015. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
El mész az orvosodhoz kérsz egy beutalót balesetire ott rontgeneznek minden nekem nem rég volt ilyen, pár perc alatt végeztem
2015. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!