Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvos milyen endokrinoló...

A háziorvos milyen endokrinológiai vizsgálatokat kérhet? Ezzel a problémával érdemes lenne elmenni?

Figyelt kérdés

Az gondom, hogy nagyon hízékony vagyok és nem lehet-e vmi hormongondom, érdemes lenne-e elmenni endokrinológiára? 2 hónapja sportolok intenzíven, 3 kilot bírtam leadni eddig... és az utóbbi kb 1 évben 10 kilo csak úgy felugrott rám, pedig nem csokit eszem csokival. (A menstruációm is elég szabálytalan)

Szerintetek?



2015. aug. 13. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót endokrinológiára.
2015. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerinted indokolt? Mert kérek akkor. Csak azért kérdeztem, mert azért köhögéssel nem szoktam egyből orvoshoz rohanni :D
2015. aug. 13. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem több problémám is van, ami hormonális eredetre utal, sajnos az orvosom nem csináltatott hormonsort. Ezért megyek egy másikhoz. Szerintem minden olyan okkal, ami aggasztja az embert, érdemes orvoshoz fordulni. Sajnos leginkább csak a magánpraxisokon "foglalkozna" az emberrel
2015. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!