Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánfogorvos: tömés mellett...

Magánfogorvos: tömés mellett újabb lyukak?

Figyelt kérdés

Voltam ma magánfogorvosnál betömetni az egyik elöl lévő fogamat. Na az hagyján hogy nem a legszebb lett a tömés...de most vettem észre hogy a fogam hátulját ahol azt se tudom minek matatott a fúróval lett egy lyuk. Most ezzel mit csináljak? Menjek vissza hogy ugyan hamár kifizettem tömje be azt is? Vagy inkább menjek másik dokihoz?

A sírógörcs kerülget... rászánom magam végre hogy elmenjek egy dokihoz aki még fizetős is ês akkor semmi jót nem tapasztalok.. jófej volt persze meg aranyos, türelmes.. De ennek sok értelme volt hogy egy lyuk betöm másik kifúr.

Szerintetek?:(

18l



2015. aug. 31. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg eleve volt már ott egy lyuk.

Menj vissza, vagy máshoz, mi akkora gond ebben?

2015. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy másikhoz, főleg ha nem lett szép a tömés és rendbehozatnám azt a fogat.
2015. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én máshoz mennék a helyedben, de előtte azért érdeklődj, hogy egyáltalán kihez érdemes menni, mert sajnos vannak magándokik is jó pénzért, és mégsem ér fabatkát sem a munkájuk. Nekem is jó pár évembe tellett, mire megtaláltam a megfelelő fogorvost.
2015. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!