Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy fogyhatnek le 2-3 kg-ot?...

Hogy fogyhatnek le 2-3 kg-ot? 12/L

Figyelt kérdés
sziasztok! Hogy fogyhatnek le 2-3 kg-ot? Mivel nyaron meg 42 kg voltam ma raalltam a merlegre es 44,5 kg voltam a 158 centimhez... Tudom nem egeszseges gyerekkorban fogyokurazni, de ami muszaj az muszaj:( gyogyuszasra jarok heti 2x es oktobertol mindennapos tesim lesz.. Es azt is tudom hogy meg nyulni fogok, de en ugy ereznem magam jol ha 2-3 kg-val konnyebb lennek. Amikor meglattom hogy ilyen sokat nyomok a siras kerulgetett. Kerlek segitsetek nekem

2015. szept. 4. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:

"ami muszáj az muszáj". Örülök, hogy 12 éves létedre le tudsz írni egy olyan szót, amit mások 30 évesen sem tudnak, így bízom benne, meg fogod érteni azt is, amit én leírok neked.


Nem az a baj, hogy hány kiló vagy, meg nem is az, hogy 12 évesen ezzel foglalkozol, hanem az, hogy nem tudod az egésznek a hátterét, és csak annyit 'értesz' hozzá, hogy úristen 2-3 kilóval több vagyok.


Jelenlegi magasságodhoz és életkorodhoz képest a normál testtömeged 35.4 kg és 52.7 kg között van.


Tudod miből épül fel a testsúly? Ha meztelenül, éhgyomorra méred magadat, akkor csak zsír, izom, csont, belsőségek. Ha októbertől mindennapos tesid lesz, akkor még ennél is több lehet a súlyod, mivel az izomzatod épülni fog. Ahogy te is mondtad, ezen felül még nőni is fogsz, ami a csontozatod erősödésével (nehezedésével) jár. Ha ezek után állandóan ahhoz akarsz igazodni, hogy mindig 42 kg legyél, akkor előbb-utóbb ez átvált anorexiába.


Úgyhogy én inkább azt tanácsolom, hogy még az elején szokj hozzá, hogy ez nem így működik, ahogy te elképzeled, hogy ha több a súlyod, akkor dagadt vagy és sírni kell.

2015. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ennyit könnyen le lehet adni, csak a nasit kerüld és az üditőket, mozogj többet.
2015. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

tökéletes a testsúlyod a magasságodhoz képest.

de ennyit nem olyan nehéz leadni, nasi, üdítő, édesség csökkentése, valamilyen sport, futás, bicikli, úszás.

Pénksüti, és kenyérfogyasztás csökkentése, vagy sztem elég csak az ha teljeskiörlésűt eszel.

2015. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már a gyerek ilyen témában kénytelen az interneten segítséget kérni, mert a szülő nem foglalkozik vele, vagy a gyerek nem akar beszélni róla, akkor legalább ne biztassátok, hanem írjátok le, hogy miért nem jó az elképzelése.
2015. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az eddesegeket nem lesz nehez csokkenteni, mivel kb. Heti 1-2x szoktam enni de akkor ha a baratnoim vagy anyuek vesznek de persze ez sem mindig teljesul, csak amikor nagyon megkivanom. Uditot nagyon ritkan max etteremben szoktam inni, a viz szamomra tokeletes. :) kenyeret szoktam enni, de akkor ezentul csak mertekkel probalok. Igazabol nem vagyok annyira a nassolnivalok hive, azt szoktam enni amit apu vagy anyu foz/sut, mivel azokbol télire is belakmarozok, nem nagyon szoktam ebbol kifolyolag nasikat fogyasztani. Neha neha termeszetesen en is szoktam ,bunozni' mint mindenki mas. Koszonom az eddigi valaszokat, es azt hogy forditottatok ram idot! :)
2015. szept. 4. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: a lényegesebb dolog ne is érdekeljen, mert túl hosszút írtam, igazad van :) ... -.-
2015. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
T#6 teged is felpontoztalak, de nem ertem a bunkozast
2015. szept. 5. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!