Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Le szeretnek fogyni! 12/L De...

Le szeretnek fogyni! 12/L De hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
milyen gyakorlatok vannak a hasra, combra? (Tudom hogy nincs helyi zsiregetes, de fokent az elobb irtakbol szeretnek lefogyni)mivel hurkas? A combom kezd teljesen osszeerni. 158 cm-hez vagyok 45 kg. Le szeretnek 3-5 kgot. Mit egyek,es mit keruljek? A kulsommel nem vagyok megelegedve, ezert szeretnem leadni a hurkaimat! Kort es nemet is irjatok legyszives, es azt hogy szerintetek hany kg-nak kene lennem!

2015. szept. 4. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
NO cukor,NO üdítő,NO fehér liszt!
2015. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
158 centihez a 45 kiló szerintem még kevés is. Én 160 centi vagyok, jelenleg 56 kiló, de még így normálisan nézek ki. Két éve 52 kiló voltam, akkor nagyon jól ki, nem gebe, nem duci, hanem pont jó. Ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor inkább izmot építeni kéne, mivel az izmaink adják a testünk formáját. Lehet akár 30 kiló is, de ha nincs rajtad izom, akkor csak egy petyhüdt, formátlan tested lesz, ami valljuk be, egyáltalán nem vonzó. A legtöbb nőnek pedig összeér a combja, de nem azért, mert kövér, hanem vagy a rossz tartás miatt, vagy mert keskeny a medencéjük, és emiatt közelebb vannak egymáshoz a lábai.
2015. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egy 12 éves kislánynak nem szabad fogyozni hiszen fejlődésben van a szervezeted es ahogy az előttem író is írta teljesen jo sulyban vagy meg lehet kicsit kevés is...
2015. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!