Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy beutalóval több szakorvosh...

Egy beutalóval több szakorvoshoz. Lehetséges ilyen vagy mindenképpen új beutalót kell kérnem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kaptam beutalót endokrinológushoz, akihez jövő héten megyek, ám közben a problémámról -ami egy elég speciális szakterület-, kiderültek újabb dolgok és lehetséges, hogy akihez én megyek, annyira nem ért ehhez (bár ez nem biztos). Szóval lehetséges, hogy fel kell keresnem egy másik endokrinológus szakorvost is...

Kell új beutalót kérnem? Vagy ilyenkor mi a teendő? Mert eddig mindig "beszippantották" a beutalómat, ha szakrendelésre mentem.

Köszönöm a válaszokat!



2015. okt. 6. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A beutaló köteles szakrendelések megtartják a beutalót. Tehát újabb beutalót kell kérned ha másik szakrendelésre is elmész.
2015. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!