Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az, hogy ha az...

Miért van az, hogy ha az orvos megtudja, hogy én is orvosnak tanulok, egyből kedves lesz velem?

Figyelt kérdés
Mostanában több dokinál is jártam... az egyik az elején közömbös volt, de vhogy előkerült, hogy hová járok és tök rendes lett. A másik meg mondta, hogy nem tud segíteni és háttal ült nekem, megfordult és meglátta a mappámat, ami egyetemes és ő is megkérdezte, utána meg tök kedves lett még beszélgettünk is...

2015. okt. 8. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

similis simili gaudet.

Nem tudtad?

2015. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem is az a lényeg, amit kérdeztél. ( Arra szerintem te is tudod a választ. Ha tényleg az orvosira jársz, akkor van annyi eszed, hogy ne kelljen ilyen álkérdésekkel szórakoztatnod magad.)

A lényeg, hogy te ne legyél ilyen orvos, ha tényleg orvos lesz belőled!

2015. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan cuki. Ha meg a rendőrségen van dolgod, mond azt, hogy rendőrnek tanulsz.

Elképzelem, hogy mész dokihoz hígfosással, de közben szót ejtesz, hogy te meg orr-fül -gégész leszel...

2015. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!