Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtétért mennyi hálapén...

Mandulaműtétért mennyi hálapénzt illik adni és mikor, ha magánbeteg vagyok, de városi kórházban műt a magándoki?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 15:21
 1/10 anonim válasza:
5ezret vagy 10ezret szoktak!
2015. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
És általában a műtét után adják oda.
2015. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Soha se értettem ezt a hálapénz, orvosnak tanult ki hogy embereken segítsen...Volt pár műtétem tönbnyire külföldön Csehországban 2x ott is elvárta az orvos a pénzt.Volt műtétem svájcban(magyar volt az orvos is Dr.Dezsö Jeazenszky) na ott más a helyzet, az orvos sértésnek veszi ha pénzt adsz neki akkorva biztosító fizetett mindent az ellátást is de ott nem volt az mint itt hogy ehetetlen étel, azt ettem reggel/délben/este amit akartam hetente felkellet irni és azt kaptam persze reggel mindig volt friss kifli,kenyér,croassant,lekvár,vaj,sajt,méz,nuttela igaz svájcban gyerek osztályon voltam de ég és föld ittenihez képest mindenki kedves stb....

Sry hogy nem teljesen tartozik a témához de hát na

2015. nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dr.Dezsö Jeszenszky *
2015. nov. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Egyébként engem hétfőn műtöttek torokmandulám szedték ki és elég kockázatos volt mert nagyon nagy volt már meg sok volt vele a gond sajnos.. sok vért is vesztettem.. sokat "babusgattak" még bent voltam mind a nővérkék mind az orvos.. és nem adtam hálapénzt mert én se értettem soha hogy minek.. nekik ez a munkájuk! És hozzá teszem megköszöntem mindenkinek egytől egyig és ahogy elnéztem örültek egy sima "köszönömnek" is.. ez nem pénz csak csupa kedvesség ami többet ér szerintem! És azt mondták hogy örülünk hogy segíthettünk! :)


(19/N az első.második válaszoló)

2015. nov. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valszeg a Dezsőkéd Svájcban nem annyit keres mint a mi orvosaink. Én a maximális kedvességet a győri kórházban is Megkaptam és a kaja is tejesen megfelelt. És a törődést is ez kimaradt. Ezért nem kell Svájcba menni.
2015. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kb. 10.000.
2015. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De kell svájcba menni mert az itteni orvosok szart se érnek, így is nagy volt a kockázat továbbá itt nincs meg az a felszerelés se
2015. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért dolgoznak kint is magyar orvosok, mert a magyar orvosok kiváló szakemberek. Az enyém is az (itthon!).
2015. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2015. nov. 17. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!