Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van ez? Véletlen egybeesés?

Miért van ez? Véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Beütöttem könyék felett a kezem,és utanna rosszul lettem.Szédültem,hanyingerem lett,szakadt rolam a viz.

2015. dec. 2. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól nem lehet, legfeljebb megijedtél amikor beütötted és bepánikoltál.
2015. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de annyira hogy rosszul lettem? :/ mondjuk tényleg nagyon fájt,éreztem az egész testemben a fajdalmat :D de azota is szédelgek.anyum megmérte este a vernyomasom 105/90volt,De viszont a héten kell hogy megjöjjön,De menstruacio elott nem szoktam ilyen rosszul lenni,inkabb csak hisztis :/
2015. dec. 2. 16:57
 3/3 LuLu17 válasza:
Valószínűleg az eredet is "beütötted" úgymond a főeret ez megzavarhatta a vérkeringésedet nem jutott ugyanúgy vér az agyba mint normál esetben. (bár bevallom hogy én is eléggé hipohonder vagyok) 15/L
2015. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!