Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tegnap együtt voltam a barátommal és ma el kellene menni nőgyógyászhoz. Nálunk 2 is van,de a maszek anyum legjobb barátnője,az ingyenes,szakrendelős pedig az anyukám! :(


Én elmehetek másik orvoshoz is,jogilag? Az egyik közeli más megyében rendel,a másik lehetőség pedig a kórház,de oda meg utazni kell 40+ km-ert és nem akarok potyára,a telefont,meg nem veszik fel.



2016. jan. 6. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, szabad orvosválasztás van. Én tuti nem mennék anyukámhoz... :)
2016. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hiaba barátnője anyukádnak a maszekba dolgozó az orvosi titoktartás őt is kötelezi,nem számolhat be anyukádnak.Viccesen meg is kétdezheted a titoktartás mindig érvényes úgye?



Anyámhoz én se mennék,(egy 10 évesen sem vetkőztem már le meztelenre előtte max alsóneműben látot,a másik elég beteg dolog lenne elképzelni hogy anyám előtt alul semmiben beterpesztek aztán az ujját bedugja,meg kenetet vesz)


Bár anyám barátnője előtt sem meztelenkednék ha lehet,nekem az is fura!


Máshova is elmehetsz persze,én is máshova mennék.Keress rá a te megyédben hol vannak még magán nőgyógyászok esetleg(10-12000 ft ott a díj)


Hány éves vagy?

Mért kellene nőgyógyaszhoz menned?

2016. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!